27 października 2021

KNAF

prawdziwa energia

Stół z szufladami do kawalerki

Jak urządzić kawalerkę? To pytanie zadaje sobie każda osoba, która właśnie postanowiła wynająć lub kupić jednoosobowe lokum. Zresztą w praktyce kawalerka nie zawsze służy tylko jednej osobie. Nie brakuje przypadków, gdy w kawalerkach mieszkają pary lub nawet małżeństwa z dziećmi. A każda dodatkowa osoba to coraz mniej miejsca do życia.

Wobec tego, aby wyrównać braki przestrzeni, trzeba postawić na sprytne rozwiązania. Jednym z nich są stoły z zamontowanymi szufladami. W standardowym mieszkaniu stół, który dodatkowo ma szuflady pod blatem, nie jest często wybieranym rozwiązaniem. Po prostu nie ma sensu szukać dodatkowe miejsca, gdy lokum jest dość duże, by pomieścić wszystkie rzeczy.

Jednak w przypadku kawalerki każde kilka centymetrów kwadratowych może być na wagę złota. Gdy nie masz już możliwości dostawienia kolejnej szafy, warto wykorzystać na kilka sposobów meble, które i tak są niezbędne. Stół z szufladami jest właśnie takim meblem. Warto zauważyć, że stół – czy z szufladami czy bez – zajmie tyle samo miejsca w kawalerce.

Oczywiście tego rodzaju rozwiązanie sprawdzi się nie tylko w kawalerce, ale wszędzie tam, gdzie chcesz wygospodarować trochę więcej przestrzeni. Mebel można polecić również osobom, które chcą wynajmować pokoje. Wówczas dobrze, gdy każdy pokój może spełniać kilka funkcji – zakładając, że najemcami nie będzie małżeństwo czy para, która weźmie całe mieszkanie. Dobrze urządzony pokój pozwoli na wygodne rozłożenie niezbędnych rzeczy na niewielkiej przestrzeni.