27 września 2020

KNAF

prawdziwa energia

Propozycja komunijnego menu

Jeżeli komunijną uroczystość organizujesz samodzielnie z pewnością masz problem z ustaleniem konkretnego menu. Poniższa propozycja to pomysł uniwersalnego jadłospisu, który sprawdzi się nie tylko przy organizacji komunii, ale także przy innych uroczystościach rodzinnych. Obiad – na pierwsze danie wybierz rosół z makaronem, na drugie podaj roladę wieprzową, pieczeń z szynki i kotlet deVolaille, lub przepyszna gęsina oferowana w http://alegloria.pl/pl/menu/gesina. Dodatki – możesz przygotować kluski, raczej obowiązkowo ziemniaki, sos pieczeniowy, 2-3 surówki do wyboru.

Napoje – woda niegazowana, kawa, herbata, sok owocowy. Ciasta – tort komunijny oraz 2-3 ciasta do wyboru Zimne przekąski – wędliny, sery, marynowane warzywa, sałatka jarzynowa. Kolacja – flaczki, pieczywo czosnkowe. Bez wątpienia wszystkie z powyższych to potrawy, które będziesz w stanie przygotować samodzielnie i bez większych trudności.

Jest ich na tyle mało, że poradzisz sobie z ich przyrządzeniem, a jednocześnie na tyle dużo, że zaspokoją gusta smakowe wszystkich zaproszonych gości.