Ogrodnictwo – moja pasja

Praca od świtu do nocy, ręce pełne roboty, krople potu spływające po rozgrzanym od słońca czole, a wszystko po to, aby móc cieszyć się pięknym przydomowym ogródkiem. Tworzymy go od podstaw, powoli z uśmiechem na twarzy. Patrzymy jak rosną drzewa i dojrzewają owoce. Cieszymy się z małych plonów, które są efektem naszej ciężkiej pracy.

http://alechoinki.pl/oferta-lista/swierk-pospolity-ciety/

Możemy godzinami wpatrywać się w czerwone kwiaty i zieloną trawę, te barwy dają nam energię do życia. Ogród staje się miejscem, w którym odzyskujemy siłę, regenerujemy się i powracamy do pracy ze zdwojoną mocą. Natura to najlepszy lek na depresyjne dni, słabsze chwile które miewa każdy. Balkon balkonowi nie równy.

Duże, małe, kwadratowe czy prostokątne. Niektóre kolorowe inne szare. Każdy urządza balkon według własnego uznania. Niektóre urządzone minimalistycznie, a inne pełne przepychu, bogate w różnego gatunku kwiaty.

http://ogrodybotanika.pl/o-nas

Marmurowe czy drewniane. Można by wymieniać w nieskończoność jakie mogą być ogrody balkonowe. Dziś jest tyle pomysłów na różne aranżacje, w zależności tylko od upodobań i marzeń. Każdy może zostać architektem swojego balkonowego ogrodu i urządzić go jak tylko mu się podoba.