25 września 2022

KNAF

prawdziwa energia

Dlaczego warto wybrać stoły wykonane z płyt MDF

www.hanzeatycki.pl

Coraz częściej konkurencją dla tradycyjnych stołów drewnianych, stają się stoły wykonane z płyt MDF. Są to płyty produkowane w trzech odmianach: MDF, LDF oraz HDF, gdzie najpopularniejszym rodzajem wykorzystywanym do produkcji stołów jest właśnie odmiana MDF. To średnio gęsta płyta wykonana z włókien drzewnych, której charakteru dodaje na przykład odpowiednia okleina.

Stoły wykonane z płyt MDF są coraz popularniejsze przede wszystkim ze względu na swoją cenę. Są zdecydowanie tańsze od stołów wykonanych z drewna. Dodatkowo są także lżejsze i łatwiejsze w utrzymaniu.

Można je bez trudu aranżować w różnych miejscach domu, a w przypadku, gdy nam się znudzą po prostu wymienić. Z płyt MDF najczęściej wykonany jest blat stołu. Jego nogi natomiast wykonywane są na przykład ze stali chromowanej lub drewna.

Stoły wykonane z płyt MDF pasują do klasycznych i nowoczesnych wnętrz. Są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych stołów. Mogą być stonowane i bardzo proste, jak również w stylu nowoczesnym i odważnej kolorystyce.

Sam podejmij decyzję jaki stół wybierzesz!.